KONGO - Zábavné centrum
ul. Kamenná, OC IDEA 2. poschodie, Žilina
Mobil: +421 948 45 77 45 Kde nás nájdete >>>

Párty

PARTY a oslavy menín, narodenín.

Party a oslavy detských menín, narodenín sú veľmi obľúbené. Spokojné a šťastné sú nielen deti, ale aj mamičky, ktoré si v PARTY deň svojej ratolesti užijú v pokoji a bez stresu. Pripravili sme pre Vás niekoľko výhodných PARTY balíčkov, stačí si len vybrať. Ku každému PARTY balíčku môžeme pridať viac podľa vašich individuálny požiadaviek tak, aby si program Vaše dieťa a jeho malí hostia tento výnimočný deň naozaj užili.

My organizujeme, vy oslavujete!

Všetky PARTY balíčky obsahujú:
• voľný vstup do KONGA pre rodičov PARTY oslávenca a gratulantov. Ceny PARTY baličkov nájdete v cenníku " cenník PARTY "
• rezervovaný PARTY stôl
• detské šampanské, nápoje
pozvánky s logom KONGA pre pozvaných hostí, si môžete vytlačiť na tejto linke
• možnosť prinesenia vlastnej tortyNašim malým oslávencom môžeme mimo rámec ponúkaných balíčkov ponúknuť tortu, alebo rôzne hry.
Party nemusí končiť zatváracou dobou KONGA, ale môže sa práve v tejto chvíli rozbiehať - diskotéka, druhá večera. Neváhajte a skúste tieto novinky, nebudete ľutovať.

Prijímame objednávky na oslavy v počte od 5 detí a viac, vrátane PARTY oslávenca. Ak sa oslavy zúčastní menej ako 5 detí, aj napriek tomu musí byť tento počet zaplatený. 

Oslavu môžete objednať telefonicky, písomne alebo cez Internet. V každom prípade od nás dostanete ústne alebo písomné potvrdenie Vašej objednávky. Ak ste nútení zrušiť oslavu a nezadáte si nový termín v priebehu nasledujúcich 30 dní, vyhradzuje si spoločnosť právo nevrátenia 100% zálohy v hodnote objednanej oslavy.

Za bezpečnosť detí zodpovedajú rodičia alebo osoby sprevádzajúce oslávenca.