KONGO - Zábavné centrum
ul. Kamenná, OC IDEA 2. poschodie, Žilina
Mobil: +421 948 45 77 45 Kde nás nájdete >>>

Kongo

Vážení zákazníci - KONGO- môže byť naďalej OTVORENÉ!

Príďte sa zabaviť, podporiť nás či už návštevou alebo kúpou pernamentky, budeme Vám srdečne vďačný za Vašu podporu.

Epidemiologické podmienky(Covid-19) pre prevádzku KONGO platné od 15.10.2020 pre naše centrum KONGO:
- otvorené podľa otváracích hodín (viď. nižšie uvedené)
- maximálna kapacita 87 dospelých vrátane obsluhy centra (deti do 14rokov sa do počtu nezapočítavajú)
- povinnosťou každej osoby je, pri vstupe dezinfikovať ruky - deti do 6r. a osoby vykonávajúce športové aktivity rúško nemusia mať! (deti keď sa hrajú, skáču, šmýkajú a naháňajú v centre – sú zaradené do kategórie športujúce osoby a tieto majú výnimku z nosenia rúšok)
- konzumácia jedál a nápojov v centre nie je dovolená iba vonku alebo take away

Chceme Vás ubezpečiť, že centrum zodpovedne dezinfikujeme. Radi by sme sa Vám aj touto cestou chceli poďakovať, teda hlavne tým, ktorí sa nás snažíte podporiť svojou návštevou. Poďakovať sa aj ostatným našim zákazníkom, pretože doteraz boli naozaj zodpovední a prišli k nám 100% fit či už deti alebo ich sprievod. Takže hlavne vďaka Vám, sme schopní naďalej ponúkať naše služby a dobrú náladu, zábavu v bezpečnom prostredí a tešíme sa na Vás každý deň, Vaše KONGO.

Herňa je určená pre dospelých s deťmi v každom veku a je rozdelená do zón podľa veku, nezabudli sme ani na tých najmenších.

Vstup do herne je spoplatnený,  možný len v sprievodu dospelej osoby a z hygienických dôvodov,  je vstup možný len v ponožkách.

Ako to u nás funguje pri vstupe na recepcii zaplatíte vstupné a zálohu za čip. kartu, prípadne aj kľúčik od skrinky s číslom, veci si uložíte do skrinky a posadíte sa k akémukoľvek stolíku.