KONGO - Zábavné centrum
ul. Kamenná, OC IDEA 2. poschodie, Žilina
Mobil: +421 948 45 77 45 Kde nás nájdete >>>

Kongo

Herňa je určená pre dospelých s deťmi v každom veku a je rozdelená do zón podľa veku, nezabudli sme ani na tých najmenších.

Vstup do herne je spoplatnený,  možný len v sprievodu dospelej osoby a z hygienických dôvodov,  je vstup možný len v ponožkách.

Ako to u nás funguje pri vstupe na recepcii zaplatíte zálohu za kľúčik od skrinky s číslom, ktorý bude aj číslom Vášho účtu, veci si uložíte do skrinky a posadíte sa k akémukoľvek stolíku.

Číslo Vášho účtu slúži pre sledovanie stráveného času a občerstvenia v našom zábavnom rodinnom centre, ktorý sa pri odchode zaplatí na recepcii.

Všetky herné prvky sú v cene vstupného. Rodičia si sami dohliadajú na svoje deti a majú preto prístup do všetkých častí herne aj do atrakcií s výnimkou obchodíku, baru kde Vás obslúži personál centra.

Ak ste prišli na nejaký z našich krúžkov, zaplatíte na recepcii a po dobu trvania krúžku môžete odísť alebo sa občerstviť v našej kaviarničke. Na konci krúžku si dieťa vyzdvihnete na recepcii alebo si dohodnete stráženie priamo v herni. Žiadne dieťa neopustí naše centrum bez sprievodu dospelej osoby.